BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Melike - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

Kocaeli Logo

Detaylar:

Yine heyecanla Pediatri servisinin yolunu tuttuğumuz bir gün. Melike adında sevecen bir miniğimiz bizi bekliyor. Melike 10 yaşında ve Akut Romatizmal Ateş (Sistemik inflamatuar hastalık) şikayetiyle hastanemizde yatıyor. Ona, Solo Test oyununu götürüyoruz. Bizi sıcacık tebessümüyle karşılıyor -miniklerimizin yüzündeki bu tebessümler bizim tüm yorgunluklarımızı alıyor- ve Melike ile birlikte oyunu oynama başlıyoruz. Her seferinde daha iyi bir oyun çıkarıyor ve bu durum oldukça mutlu ediyor Melike'yi. İleride çocuk doktoru olmak istediğini söylüyor ve kendisine yapılan muayenelerden kaptığı muayene yöntemlerini bizlere büyük bir heyecanla gösteriyor. Ziyaretin sonlarına gelirken Melike'ye bir dilek hakkı olduğunu söylüyoruz. O da bize bir oyuncak mutfak setinin hayallerini süslediğini söylüyor. Siz de bu rüyanın mutlu sonla bitmesi için Melike'nin dileğini gerçekleştirmek ve miniğimizin baş kahramanı olmak ister misiniz?

Kızımız Melike'nin dileği mutfak setiydi. Teslim ederken mutluluğunu çevredeki tüm insanlara hissettiriyordu. Alır almaz içinde yapacağı yemek ve tatlıları hayal etmeye başladı nitekim havuçlu kek yapacağını da belirtmeden geçmedi. Ona bu hayallerini gerçekleştirmesi için imkan sağlayan gönüllümüze teşekkürlerimizi iletiyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: