BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İsra melek - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

1

Kocaeli Logo

Detaylar:

Günümüzü güzelleştiren ve renklendiren bir prensesle tanışıyoruz. İsra Melek. Kronik idrar yolu iltihabı teşhisi konulan bu güzel ve akıllı prenses bize kendisini tanıtıyor. 7 yaşındaymış ve ileride diş hekimi olmak istiyormuş. En sevdiği rengin kırmızı olduğunu ve boya yapmayı çok sevdiğini söylüyor. Birlikte boyama kitabından bir resim seçip boyuyoruz ve ortaya çok güzel bir resim çıkıyor. Tıpkı güzel prensesimiz gibi. Daha sonra birlikte tabu oynuyoruz ve işte o zaman prensesimizin güzelliğinin yanında ne kadar zeki olduğunu da anlıyoruz. Oyunu daha önceden bilmemesine rağmen çok çabuk kavrıyor miniğimiz. Biz prensesimizi çok sevdik. Çok güzel vakit geçirdik. Siz de güzeller güzeli prensesimize büyük bir Barbie Bebek hediye ederek onu mutlu etmek ister misiniz?

İsra Melek hediyesine kavuşunca çok mutlu oldu. Bize ve gönüllüsüne çok teşekkür ettiğini iletti. Biz de miniğimizi sevindiren gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: