BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İdris Can - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün İdris Can Karagül isminde sevimli ve oyun oynamayı çok seven afacan bir arkadaşımızla tanıştık. Odaya girdiğimizde İdris Can bizi hayat dolu bakışlarıyla ve sıcacık gülüşüyle karşıladı. İdris Can bir Galatasaray taraftarı ve tuttuğu takımın tişörtlerini giymekten çok hoşlanıyor. İdris Can'a 12 yıl önce epilepsi (sara hastalığı, bir çeşit sinir hastalığı) tanısı koyulmuş ve tedavisi hâlâ devam ediyor. Okulunu, arkadaşlarını çok seviyor ve tabi arabaları da. 15 yaşında, kocaman bir hayali barındırıyor kalbinde, polis olmak. Birlikte çok güzel vakit geçirdik, güldük, eğlendik. Bizi hep hatırlaması dileğiyle maket bir gemi bile yaptık. Sohbetimizin sonlarına doğru İdris Can'ın bizden bir isteği oldu, mavi uzaktan kumandalı araba. Mavi en sevdiği renkmiş. Bu hediyenin onu çok mutlu edeceğini düşünüyoruz. Siz de İdris Can' ın bu dileğini gerçekleştirmeye vesile olup, onu mutlu etmek istemez misiniz?

İdris Can'ın hediyesini evine kargoladık.

İdris Can hediyesini çok sevmiş olacak ki hediyesini eskitmesi pek uzun sürmemiş. :) Arabalara merakı olan miniğimizin bu hediyeyle çok mutlu olduğunu düşünüyoruz. Dileğini gerçekleştiren gönüllümüze teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: