BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Harun - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün yakışıklı arkadaşımız Harun ile tanıştık ve sohbet ettik. Harun 15 yaşında ve çok bilgili ve konuşkan bi çocuk. Akut böbrek yetmezliği(böbreklerin fonksiyonunu kaybetmesi) tanısı ile hastanemizde yatmakta. Harun bize okulundan, arkadaşlarından bahsetti. Büyünce futbolcu olmak istediğini söyledi. Okulda da derslerinden arta kalan zamanda çoğunlukla  futbol maçı yapıyormuş. Aynı zamanda iyi bir Galatasaray taraftarıymış. Hal böyle olunca büyünce hayallerini süsleyen takımda futbolcu olmak istemesi de kaçınılmaz . Harunun Bizden dileği bir Galatasaray maçına gitmek. Siz de bu genç UltraAslanımızın maça gitmesini sağlayıp onun mutlu olmasını istemez misiniz?

Yaz tatilinde maçların oynanmaya başlayacağı günü bekleyerek hem biz hem de miniğimiz çok heyecanlıydık. Geçtiğimiz Cuma günü bu heyecanlı bekleyiş son buldu. Miniğimizin mutlu olmasına vesile olan gönüllümüze  teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: