BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Fatih Ekrem - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün bizi odasında Fatih Ekrem karşıladı. Kendisi 11 yaşında ve Crohn Sendromu (Tüm sindirim sistemini tutabilen bir hastalık) hastası. Ziyaretimizin başlarında biraz çekingen olsa da beraber puzzle ile oynamaya başladığımızda  bize ısınmaya başladı. Ona ne olmak istediğini sorduğumuzda polis olmak istediğini söyledi. Puzzle parçalarını birleştirmede -önceden annesiyle de oynadığı için- oldukça iyiydi. Kısa bir sürenin ardından 250 parçalı Puzzle'ı bitirmiştik bile. En son olarak dileğini sorduğumuzda ise Lego City Polis Merkezi adlı oyuncağı istedi. Fatih'in dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Hediyesini görünce mutluluğunu ailesiyle paylaşan Fatih aynı gün evinde legosunu tamamlamış. Annesinin dualarında olan ve çocuğumuza bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze teşekkürlerimizi sunuyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: