BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Efe Sarper - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde Diyabet (şeker hastalığı) tedavisi görmekte olan Sarper'i ziyaret ettik. Sarper yedi yaşında bir miniğimiz. Biz nasıl davranacağız, ne yapacağız diye düşünürken onun sımsıcak gülümseyişi ve bizi küçük bir beyefendi gibi karşılaması bizleri oldukça rahatlattı. Hemen yanımızda götürdüğümüz yapbozları birleştirmeye koyulduk. Bu konuda kesinlikle bizden çok daha becerikliydi. Bu arada ettiğimiz sohbetler sayesinde öğrendik ki miniğimiz hem basketbol oynuyor hem de oldukça başarılı bir folklor oyuncusu. Büyüyünce ise beyin cerrahı olmak istiyor. Bu yaşına rağmen tüm bunları yapması, düşünmesi daha bir değerli kılıyor geçen yedi seneyi. Yanından ayrılırken keşke daha çok zaman geçirebilseydik diye içimizden geçirten bu yetenekli küçüğümüzün bizden hayallerinin gücünü yansıtan bir drone isteği var. Bu minik beyefendimizin isteğini gerçekleştirip hayaline ortak olmak ister misiniz?

Sarper'e hediyesini teslim ettik. Hediyesine kavuşunca bize, heyecanını anlatan bu fotoğrafı gönderdi. Miniğimizi bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: