BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

EDA - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

1

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün Eda ile tanıştık. Eda 16 yaşında ve uzun zamandır Tip 1 DM (şeker hastalığı) hastası. Eda'nın yanına gittiğimizde kendisi şarkı dinleyip dinleniyordu, bizi görünce çok sevindi. Eda'yla yanımızda getirdiğimiz Uno yu oynadık ve bu sırada hoş bir muhabbet ettik. Eda şu anda lise 2 öğrencisi ve Meslek Lisesi'nde Gazatecilik bölümü okuyor. Bölümünü çok sevdiğini ve bu nedenle derslerini severek zorlanmadan çalıştığını söyledi. İleride mesleğini severek yapacak olması bizleri çok sevindirdi. Bu başarısını ileride üniversite ile de desteklemek ve de kamera arkasında çalışmak istiyormuş. Şuanda da tedavisi devam ediyor. Sohbetimizin sonuna yaklaşırken isteğini sorduk ve Oğuzhan Özyakup ile görüşmek istediğini öğrendik. Eda'nın dileğini gerçekleştirerek onun mutluluğuna vesile olmak istemez misiniz? :)

Bugün Eda’yla Oğuzhan Özyakup ile tanışmak üzere antreman yaptıkları tesise gittik. Eda’yı böylesine sevindiren gönüllümüze ve Oğuzhan Özyakup'a çok teşekkür ederiz. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: