BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Dilara - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

1
1

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün sevimli miniğimiz Dilara ile tanıştık. 9 yaşındaki Dilara'ya bir hafta önce Transvers Miyelit (bir felç durumu) teşhisi konmuş. Yanımızda götürdüğümüz solo testle oynadık. Bizden daha tecrübeliydi. Bu hoş sohbetimiz sırasında piyano çalabildiğini söyledi. Büyüyünce bizim gibi doktor olmak istediğini de ekledi ve bu bizi oldukça mutlu etti. Dileğini sorduğumuzda ise ‘’İyi Ki Doğdun Kötü Kedi’’ kitap serisini istedi.

Siz de Dilara’nın bu dileğini gerçekleştirerek okuma serüvenine hız kazandırmak ister misiniz?

Bugün minik Dilaramız'ın hediyesini verdik. Hediyesini görünce çok mutlu oldu ve hediyesini gönderen gönüllülüsüne çok teşekkür etti. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: