BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Buğlem - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

1
1

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri bölümünde tedavi gören 3 yaşındaki tatlı minik Buğlem ile tanıştık. Buğlem hastanemizde Hidrosefali (Beyin omurilik sıvısının çoğalmasıyla kafatasının büyümesine sebep olan hastalık) tanısıyla tedavi görmekte. Odasına girdiğimizde güler yüzlü miniğimiz bizi çok sevecen ve sıcak bir şekilde karşıladı. Getirdiğimiz hediyelere çok sevinen Buğlem ile keyifli zaman geçirdik. Bu sürede ettiğimiz muhabbetlerde Buğlem’in kucakta gezmeyi, oyuncak bebeklerini ve 5 yaşındaki ablası ile oyun oynamayı çok sevdiğini öğrendik. Miniğimizin ablası ile keyifle oynayabileceği Barbie Rüya Evi oyuncağını ona hediye edip yüzündeki gülümsemeye bir yenisini eklemeye ne dersiniz?

Miniğimizin istediği hediye Barbie evi kendisine ulaştı ve çok mutlu olduğunu öğrendik. Dileğini karşılayan gönüllümüze, miniğimiz ve Leyladan Sonra ailesi adına teşekkür etmek isteriz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: