BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Begüm - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

1

Kocaeli Logo

Detaylar:

Begün Pediatri servisine Begüm ile tanışmaya gittik. Begüm Kronik Böbrek Yetmezliği (Böbrek fonksiyonlarının çalışmaması) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. 10 yaşında tatlı bir kız. İlerde veteriner olmak istiyor. Kedileri çok seven Begüm bir tane de kedisi olsun istiyor. Sohbetimiz sırasında Begüm'ün 2 kız kardeşi olduğunu, onlarla oyunlar oynadığını ve onları çok sevdiğini öğreniyoruz. Yanımızda oynamak için getirdiğimiz Uno'yu da kardeşleriyle beraber oynadığı için çok mutluydu. Yanından ayrılırken Begüm'e dileğini sorduğumuzda bizden pembe bir bisiklet istedi. Siz de miniğinizin bu dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Bugün Begüm'ün hediyesini vermek için odasına gittik. Çok istediği pembe bisikleti görünce mutluluktan havalara uçtu. Bize ve hediyeyi gönderen gönüllümüze teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. Biz de onu bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: