BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Bahri Bulut - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

1

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde 8 yaşındaki minik Bahri'yle tanıştık. Ensefalit (Beyin iltihabı) tanısı konan miniğimiz başta bizden çekinse de zamanla alıştı ve birlikte oyun oynamaya başladık. Masum gülümsemesiyle ve sakince konuşmasıyla bizleri kendisine ısındırdı. Bahri’nin matematiği sevdiğini öğrendik ve birlikte küçük hesaplamalar yaparak çok eğlendik. Büyüyünce de bizler gibi doktor olmak istediğini söyledi. Annesinin ve onun gözündeki mutluluğa şahit olarak yanından ayrıldık. Veda vaktimiz geldiğinde bayağı kararsız kalsa da hediye olarak bizden bir tren seti istedi. Siz de onun bu dileğini gerçekleştirerek miniğimizi sevindirmek ister misiniz?

Bahri'nin hediyesi bize ulaştığında kendisine iletmek için sabırsızlıkla bekliyorduk. Hediyeyi kendisine ilettiğimizde çok mutlu oldu ve bize teşekkür etti. Biz de Bahri'yi bu kadar sevindiren gönüllümüze teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: