BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Azat - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

1

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün odasına girdiğimizde, Azat bizi mutlulukla karşıladı. Azat 9 yaşında ve Medullablastom (Çocukluk çağı beyin tümörü) hastası. Başlarda sessiz kalan miniğimiz, yanımızda götürdüğümüz Spidermanli boyama kitabını görünce eğlenceye daldı ve tatlı sohbetimizde bize eşlik etti. Büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda ise “polis” cevabını aldık. Azat’ın bizden dileği ise akülü araba. Miniğimizin dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz ? :)

Azat yeni akülü arabasını çok beğendi ve hemen kullanmaya başladı. Azat’ın dileğini gerçekleştirerek onu mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: