BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ayşe Şeyma - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

1

Kocaeli Logo

Detaylar:

9 Kasım Cuma günü güzeller güzeli Ayşeyle tanıştık. 5 yaşında hemanjiyom (bir çeşit damar tümörü) hastası çok şirin bir kız. Biz ilk yanına geldiğimizde boyama yapıyordu ve biraz çekingen duruyordu ama sonra ne kadar cana yakın olduğunu fark ettik ve çok güzel zaman geçirdik. Ona boyama kitabı ve kalemleri getirdiğimizi görünce çok sevindi. Beraber boyama yaptık. En sevdiği renk pembeymiş ve bütün oyunları oynamayı çok seviyormuş. En sevdiği şeylerden biriyse yapboz ile oynamakmış. Beraber yapboz yaptık. Ayşe büyüyünce doktor olmak ve çocuklarla ilgilenmek istiyormuş bu sebeple bizden dileği de doktor oyuncakları oldu, siz de dileğini gerçekleştirerek onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Bugün hasteneye kontrole gelen miniğimizin hediyesini teslim ettik. Ayşe Şeyma bizi odasında görünce önce şaşırdı sonra sevindi. Hediyesine kavuştuğu andaki mutluluğu görülmeye değerdi. Prensesimizin bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: