BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ayşe Dila - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün dünyalar tatlısı Ayşe Dila ile tanıştık. Ayşe Dila 6 yaşında ve Tip 1 Diyabet (şeker hastalığı) hastası. Başta bize biraz çekingen davransa da kısa zamanda birbirimize alıştık. Ve birlikte, gelirken yanımızda getirdiğimiz şato maketini yapmaya başladık. Ayşe Dila maket parçalarını katlama konusunda hepimizden başarılı çıktı. Hızla bütün parçaları katladı ve beraber birleştirmeye başladık. Sohbetimiz esnasında Ayşe Dila'nın boyama ve yapboz yapmayı çok sevdiğini öğrendik. Aynı zamanda büyüyünce öğretmen olmak istediğini öğrendik. Çok güzel resim yapan Ayşe Dila'nın elindeki güzel çizimi görünce bizim elimize de bir şeyler çizmesini istedik. Bizi kırmayan Ayşe Dila elimize çok güzel şekiller çizdi. Ona dileğini sorduğumuzda ise Barbie bebekleri çok sevdiğini ve bizden Barbie'nin Karavanını istediğini söyledi. Siz de Ayşe Dila'nın bu dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Hediye bize ulaştığında hemen Ayşe Dila'nın ailesini aradık. Bize okul çıkışı gelip alabileceklerini söylediler. Biz de heyecanla Ayşe Dila'ya hediyesini teslim etmek için bekliyorduk. Hediyesini teslim almaya geldiğinde yüzündeki mutluluk görülmeye değerdi. Miniğimizi bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: