BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Aymira - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

1

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde yatan miniğimiz Aymira'nın yanına büyük bir heyecanla gittik. Aymira 4 yaşında ve kendisine Lösemi (Bir çeşit kan kanseri) tanısı konulmuş. Kendimizi tanıttık ve oyun oynamaya başladık. Aymira’yla birlikte oyuncaklarla yemek yaptık, bebeklerine ve birbirimize o yemekleri sunduk. Yemek yapmayı çok sevdiği için tekrar tekrar oynadık. Oynarken sohbetimiz esnasında boya yapmayı çok sevdiğini öğrendik. Bizim ellerimizi boyadı, çok sevindi. Ona ne olmak istediğini sorduğumuzda bize doktor olmak istediğini söyledi. Hikaye dinlemeyi ve pembe rengini çok seviyormuş. Orada olduğumuz süre boyunca çok mutlu oldu ve hep gülümsedi. Ayrılmadan önce ona dileğinin ne olduğunu sorduk. Dileğinin pembe akülü araba olduğunu söyledi. Yanından ayrılmanın verdiği burukluk ve geçirdiğimiz güzel dakikaların mutluluğu ile ayrıldık. Siz de miniğimizin bu dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Bugün tatlı miniğimiz Aymira'ya hediyesini teslim ettik. Ailesi bize ve gönüllümüze çok teşekkür edip miniğimizin çok mutlu olduğunu ilettiler. Biz de gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: