BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Aybike - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

1

Kocaeli Logo

Detaylar:

Minik Aybike 5 yaşında Konjenital Kalp Hastalığına (doğuştan kalp hastalığı) bağlı hastanemizde tedavi görüyor. Sıcak tavırlarıyla bizi karşılayan Aybike ile ilk başta belgesel seyrettik ardından o belgeselde gördüğümüz bazı hayvanlardan oyun hamuru kullanarak çiftlik yaptık. Hem neşesi hem de zekasıysa bizi kendine hayran bırakan Aybike'ye bizden ne istediğini sorduğumuzda ise Forreal Mırmır Kedi istediğini söyledi. Siz de ona hayalindeki oyuncağı ulaştırarak yüzünde bir gülücük olmak ister misiniz? :)

Hediyesini teslim alan Aybike çok mutlu oldu. Hayvanları çok sevdiğini, bu kediyi de çok beğendiğini ve eve gidip bir an önce kedisiyle oynamak için sabırsızlandığını söyledi. Aybike’nin dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olan gönüllümüze teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: