BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Arda - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün pediatri ziyaretimizde Arda ile tanıştık. Arda 9 yaşında ve diabetus mellitus (şeker hastalığı) ile hastanemize gelmiş. Odaya girdiğimiz ilk dakikadan itibaren bizi çok sıcak karşılayan Arda ile satranç oynadık ve sohbetler ettik. Satranç konusunda bi hayli iddialı olan miniğimiz bizi iki kişi olmamıza rağmen yenmesini bildi. İstediği hediyeyi sorduğumuzda bizden bisiklet istedi. Siz de Arda'nın bu isteğini yerine getirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Arda hediyesine kavuşunca çok mutlu oldu. Bizlere ve gönüllüsüne teşekkürlerini iletti. Dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: