BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ali Eren - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

Kocaeli Logo

Detaylar:

İlk kez bir minikle tanışmanın heyecanıyla gidiyoruz Ali Eren'in yanına. Bizimle pek ilgilenmeyen miniğimiz elindeki oyuna dalmış durumda. Bizimle konuşmak ve oynamak istememesine üzülürken miniğimiz yapboz teklifimizi hızla kabul edip bizimle oynamaya başlıyor. Henüz 3,5 yaşındaki Ali Eren'in böbrek yetmezliği sebebiyle 25 gündür hastanemizde olduğunu öğreniyoruz. Son günlerde durumunun iyiye gittiğini duymak bizi mutlu ediyor. Beraber boyama yaptığımız miniğimiz en sevdiği rengin yeşil olduğunda karar kılıyor. Beraber birkaç kez yapboz yapsak da miniğimiz çok sevmiş olacak ki ayrılırken tekrar gelip ona başka yapbozlar da getirmemizi istiyor. Büyüyünce ne olacağını sorduğumuz miniğimiz abi olacağını söylüyor, meslek olarak da araba yarışçısı olmak isteyen miniğimizin dileği de akülü araba oluyor. Siz de bu dileği gerçekleştirerek miniğimizi mutlu etmek istemez misiniz?

Bir çocuğun kalbinde iz bırakmak çok kolay bir iş değil. Bugün hep birlikte, uzun süredir beklediği hediyesini ona ulaştırarak miniğimizin kalbine elimizden geldiğince  sevgi tohumları ektik.Miniğimiz çok sevindiğini belirtti. Bize bu yolda yardım eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: