BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ahmet Emin - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

1
1

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde hastanemizde ARA (Kalp Romatizması) sebebiyle kalan 8 yaşındaki Ahmet Emin ile tanıştık. Odaya girdiğimizde güler yüzüyle karşıladı bizi. Jenga oynadık, okuma kitapları hakkında ve daha birçok konuda sohbet ettik.İleride bilim insanı olmak istediğinden, sporu sevdiğinden ve judo yaptığından bahsetti bizlere ayrıca Juventus FC takımını tuttuğundan Ronaldo’yu çok sevdiğinden de. Bu yakışıklı çocuğumuzun isteği ise bir Juventus FC forması. Ahmet Emin’in bu dileğini yerine getirip onu da bizi de mutlu etmek ister misiniz? :)

Juventus Futbol Kulübü ve Ronaldo hayranı olan Ahmet Emin arkadaşımız formasına kavuştu. :) Sporu seven, futbola meraklı, judocu aynı zamanda güler yüzlü arkadaşımızın mutluluğuna mutluluk katan gönüllümüze teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: