BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

--- - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

1

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün ziyaretimizde Pediatri servisinde tanıştığımız miniğimiz Kronik Böbrek Yetmezliği (Böbrek fonksiyonlarının yitirilmesi) tanısıyla tedavi görüyor. Son derece akıllı ve iletişimi güzel bir miniğimiz olarak bize çok iyi davrandı. Birlikte oyunlar oynadık ve bir hayli eğlendik. Sohbetimiz sırasında miniğimizin pilot olmak istediğini öğrendik ve ondan uçaklar hakkında oldukça ilginç bilgiler edindik. Ayrıca bize gitar çalmayı ve bir akustik gitarı olmasını ne kadar istediğini anlattı. Miniğimizin bu güzel dileğini gerçekleştirmek ister misiniz? 

Miniğimize gitarını teslim ettik, çok sevindi ve gönüllümüze çok teşekkür etti. Biz de miniğimizi bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: