BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yüsra - Kırıkkale TIP FAKÜLTESİ

1

Kırıkkale Logo

Detaylar:

Bugün pediatri servisini ziyaretimizde güzeller güzeli Yüsra ile tanıştık. Kendisine çölyak(kronikleşen gluten hassasiyeti) teşhisi konulmuş. Çok sempatik çok akıllı olan prensesimiz 6 yaşındaymış ve anaokuluna gidiyormuş. Boyamayı çok sevdiğini ve çok güzel yaptığını, en sevdiği rengin mavi olduğunu bize söyledi. Sohbetimiz sırasında bizi çok heyecanlandırarak büyüyünce doktor olmak istediğini anlattı ve çok mutlu olduk, umarız hayaline kavuşur. Yüsra’ya dileğini sorduğumuzda Barbie evi istediğini öğrendik. Siz de Yüsra’nın dileğini gerçekleştirip yüzünde kocaman bir gülümseme olmak ister misiniz? :)

Bugün minik Yüsra ile tekrar görüşme fırsatı edindik. Masumluğu ve güzel gülüşü ile yine bizleri çok sevindirdi. Önce birlikte oyun oynadık,renkli renkli kalemlerle boyamalar yaptık,resimler çizdik. Güzel çizim yeteneğini Yüsra bize bir kere daha gösterdi tabii. Yeni Barbie Evi ile en sevdiği Barbie oyunlarını bizlere de öğretti. Evcilik konusunda birçok güzel ayrıntıyı da tatlı Yüsra’dan öğrenmiş olduk. :)  Yüsra’yı çok mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: