BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yunus Emre - Kırıkkale TIP FAKÜLTESİ

Kırıkkale Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde 4 yaşındaki Yunus Emre'yi ziyaret ettik. Yunus Emre hastanemizde Glanzman Trombastenia (Bir tür kanama bozukluğu) tanısıyla tedavi görüyordu. Yunus Emre, adeta bulutların arasında gülümseyen güneş gibiydi. Odasına girdiğimizde biraz utangaçtı, elindeki telefonla uğraşmaya devam ediyordu fakat zaman geçirdikçe birbirimizi daha çok sevdik. Üstelik o kadar mutluydu ki odadan çıkmadan önce bizim fotoğrafımızı bile çekti . Sohbet etmeye devam ederken bize büyüyünce polis olmak istediğini söyledi ve gerçekten de bunun için çok istekliydi. Biz de her zaman sorduğumuz o soruyu Yunus Emre'ye de sorduk. Bir dileği var mı ve bu dileği nedir diye. Evet, Yunus Emre'nin bir dileği var. Dileği de - büyüyünce yapmak istediği mesleğin de etkisiyle - " Akülü polis arabası". Onun bu dileğini gerçekleştirmesine siz de yardımcı olmak ister misiniz?


Bugün, uzun bir bekleyişten sonra gelen hediyesini vermek üzere Yunus' un ailesi ile haberleştik. Yunus ile buluştuk ve kendisine hediyesini ilettik. Hediyesini gördüğü anki mutluluğu görülmeye değerdi. O özel anı her zaman hatırlamak için Yunus' la fotoğrafımızı çekilmeyi de unutmadık tabiki. Onu, hediyesini iletmekle bu kadar mutlu eden gönüllümüze  çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: