BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Umut - Kırıkkale TIP FAKÜLTESİ

Kırıkkale Logo

Detaylar:

Bugün yaptığımız ziyarette miniğimizin odasına girdik. Kendisi başta bizi görünce çok mutlu olmadı. Birazcık zaman geçirince yavaş yavaş bize alıştı ve oyun oynamak istedi. Ne oynamak isteyeceğini sorunca ise cevabı “Bil Bakalım Kim?” oldu. Oyunu ilk defa oynamasına rağmen çok iyiydi hatta bizi 5-0 yendi bu duruma da çok sevindi. Daha sonra sohbet etmeye başladık. Kendisinin 7 yaşında olduğunu, 2.sınıfa gittiğini ve en sevdiği rengin sarı olduğunu söyledi. Çünkü kendisi fanatik bir Galatasaraylı. Hemşire ablası gelip ateşini ölçtüğü için sohbetimiz biraz bölündü. Ona dileğini sorduğumuzda ise önce gözleri parladı sonra dileğinin “İmzalı Galatasaray Topu” olduğunu söyledi. Miniğimizin bu dileğini gerçekleştirip gözündeki pırıltıyı devam ettirmek ister misiniz?

Miniğimiz kan vermek için hastaneye geldiğinde, hediyesi olan imzalı GS topunu teslim ettik. İlk karşılaştığımızda kan vereceği için biraz huysuzdu ama hediyesini gördükten sonra çok mutlu oldu. Ona bu mutluluğu yaşatan ve yüzündeki gülümsemenin sebebi olan gönüllümüze ve aracı olan Serdar Aziz’e teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: