BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Kırıkkale TIP FAKÜLTESİ

1

Kırıkkale Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri kliniğinde 16 yaşında sevecen, güzel bir arkadaşımız ile tanıştık. Hastanemizde ARA (Bir tür romatizma hastalığı) tanısı ile 6 gündür misafirimizdi. 

 Onun konuşkan ve sıcak tavrıyla çabucak koyu bir sohbete başladık. Sohbetimiz esnasında liseyi İngilizce okuduğunu öğrendik. Zaten kuvvetli bir dil zekasına sahip olan arkadaşımızın en büyük hayali ileride iyi bir çevirmen olmak. Almanca'yla arasının pek iyi olmadığını, kendini Rusça ve Fransızca üzerine geliştirmek istediğini söyledi. Konuştukça sanki uzun süredir tanıştığımız hissi uyandıran bu tatlı kız, aynı zamanda voleybolla ilgilendiğini hatta okul takımında olduğunu söylediğinde hayranlığımızı gizleyemedik. Rahatsızlığından dolayı bir süre voleybola ara verse de kısa bir süre sonra turnuvaları başlayacağı için heyecanlı idi. 

  Takım olarak Galatasaray'ı desteklediğini ve genelde Türk dizileri izlemekten hoşlandığını belirtti. Dileğini sorduğumuzda yoğun temposuna rağmen İngilizce'yi çok seven arkadaşımız bizi şaşırtmayarak üniversite sınavına yönelik İngilizce çalışma seti istedi.

  Arkadaşımızın bu hayalini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz? 

İngilizce setini tatlı bir sabırsızlıkla bekleyen arkadaşımıza bugün hediyesini teslim ettik. Arkadaşımız çok mutlu oldu ve bize çok teşekkür etti. Biz de onun mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: