BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Olcay - Kırıkkale TIP FAKÜLTESİ

1
1

Kırıkkale Logo

Detaylar:

Bugün pediatri servisini ziyaretimiz sırasında Olcay'la tanışıyoruz. Nasıl olduğunu sorduğumuzda bizlere hastanede olmaktan sıkıldığından bahsediyor. Ona uno oynamayı teklif ediyoruz ve moralini yükseltmeyi başarıyoruz. Cam kemik hastalığı (kemiklerin aşırı kırılgan bir hal aldığı hastalık) olan Olcay 16 yaşında çok pozitif ve sempatik bir arkadaşımız, oyunu ilk kez oynuyor olmasına rağmen hemen öğrenip bizleri yeniyor. Okuluna dönmeyi dört gözle bekleyen Olcay, elektronik eşyaları tamir etmeyi çok sevdiğinden ve ileride Elektrik-Elektronik Mühendisi olmak istediğinden bizlere bahsediyor. İzmirli olan arkadaşımız koyu bir Göztepe Spor taraftarı olduğunu da bizlerle paylaştı. Olcay'ın bizden dileği bir "drone" oldu. Olcay'ın bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz ?

Bugün Olcay'ın hediyesini teslim ettik. Bize droneunu heyecanla beklediğinden, hatta rüyalarında gördüğünden ve internette drone ile ilgili videolar izlediğinden bahsetti. Hediyesine kavuştuğu andaki mutluluğu görülmeye değerdi. Dileğini gerçekleştirip onu böylesine mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: