BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mahdi - Kırıkkale TIP FAKÜLTESİ

1
1

Kırıkkale Logo

Detaylar:

Bugün kliniğimize yaptığımız ziyaret sırasında 12 yaşındaki Mahdi ile tanıştık. Hastanemizde Gaucher (Bir tür metabolik hastalık) tanısıyla yatan Mahdi tanıştığımız andan itibaren o kadar güler yüzlüydü ki hemen kaynaştık ve sohbet etmeye başladık. Bizlere ileride polis olmak istediğinden hatta ilk çizdiği resmin bile onlarla alakalı olduğundan bahsetti ayrıca satranç oynamakta çok iyi olduğunu öğrenince bir sonraki görüşmemizde satranç oynamak için sözleştik. Kendisine dileğini sorduğumuzda bizden 26 jant siyah bir bisiklet istediğini söyledi. Siz de bu dileği gerçekleştirip Mahdi'nin yüzündeki tebessüme ortak olmak ister misiniz?

Mahdi ile hediyesini teslim etmek için buluştuğumuzda düşünceliydi, sebebini annesinden öğrendik. Bizimle buluştuğunda Mahdi hediyesinin geldiğini bilmiyormuş, annesi sürpriz olsun istemiş. Bisikletini getirince miniğimiz şaşırdı ama sonrasında çok mutlu olduğu gözlerinden okunuyordu. Çocukları güldürebilmek dünyanın en güzel hislerinden biri. Başta Mahdi ve ailesi olmak üzere bize yaşattığı bu mutluluk için gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. Sizler var oldukça dünya güzel kalacak.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: