BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kenan - Kırıkkale TIP FAKÜLTESİ

1
1

Kırıkkale Logo

Detaylar:

Bugün ziyaret ettiğimiz pediatri servisinde Kenan ile tanıştık. Başlarda biraz çekingen davransa da sohbetimize güzel başladık. Kenan hastanemizde Fanconi Aplastik Anemisi (Kemik iliği yetmezliği kaynaklı bir hastalık) tanısı ile misafir olmuş. Kendisi 12 yaşında bir delikanlı. Henüz çok istediği bir meslek olmadığını fakat fen derslerine ilgisi olduğunu öğrendik. En sevdiği yemek ise köfte ve pilavmış. Sohbetimiz esnasında kitap okumayı çok sevdiğini söyledi. Ona hangi takımı tuttuğunu sorduğumuzda cevabı Beşiktaş oldu. Özellikle futbol takımında oyuncu olan Quaresma isimli futbolcuyu da sevdiğini söyledi. Dileğini sorduk ve biraz kararsızlığın ardından isteğini öğrendik. Arkasında kendi isminin yazılı olduğu bir Beşiktaş forması istedi. Kenan'ın dileğini gerçekleştirip bu tatlı tebessümüne sebep olmak ister misiniz?

Bugün Kenan’a hediyesini teslim ettik. O kadar mutlu oldu ki heyecandan çok konuşamadı bile. Bir de Kenan bize bir söz verdi. Kitabını hastaneye bir dahaki gelişinde okumuş olacak ve bize anlatacakmış. Zevkle kabul ettik. Kenan’ın dileğini gerçekleştiren ve güzel yüzünü güldüren gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: