BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Canan Kader - Kırıkkale TIP FAKÜLTESİ

1
1

Kırıkkale Logo

Detaylar:

Bugün kliniğimize yaptığımız ziyaret sırasında kömür gözlü Canan ile tanıştık. Hastanemizde Nöroblastom(bir çeşit kanser) tanısı ile yatan Canan bizimle konuşmaya başta çekinse de daha sonra bizlere ısınmaya başladı. Boyama yapmayı çok seven Canan ile boyama yaparken sınıf öğretmeni olmak istediğini öğrendik. Minik prensesimizin en sevdiği derste matematikmiş. Pijamasının renginden de anladığımız üzere en sevdiği renk pembeymiş. Kocaman bir ablaymış meğer o, 5 yaşında bir kardeşi varmış ve kardeşi ile oyun oynamayı çok seviyormuş. Kendisine dileğini sorduğumuzda bizden pembe 20 jant sepet ve destek tekerlekli bir bisiklet istedi. Bu dileği gerçekleştirip Canan'ın yüzündeki tebessüme ortak olmak ister misiniz?

Heyecanla beklediği bisikletine kavuşan Canan'ın sevinci gözlerinden okunuyordu. Bisikletini verdiğimizde bize kocaman sarılan Canan, bisikletine bir an önce binmek için yerinde duramıyordu. Canan'ı bu denli mutlu eden, hayallerine kavuşmasını sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: