BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Aysun - Kırıkkale TIP FAKÜLTESİ

1

Kırıkkale Logo

Detaylar:

  Bugün hastane odalarımızda misafir ettiğimiz 12 yaşında olan Aysun’u ziyarete gittik. Bizi utangaç gülümsemesi ile karşıladı. Çok utangaç biri olduğu için başlangıçta çok konuşamadı ama biz konuştukça Aysun da açıldı. Kendisi Osteogenezis İmperfekta (cam kemik hastalığı) nedeni ile hastanemizde tedavi görüyor. Sohbet ederken bize hemşire olmayı çok istediğini söyledi. Ayrıca telefonla vakit geçirmeyi seven Aysun bu aralar “Bez Bebek” dizisini izliyormuş. Dersleri konuşmadan olmazdı bu yüzden en sevdiği dersi de sorduk. Türkçeyi çok seviyormuş ve derslerinde başarılıymış. Tatlı Aysun’a dileğini sorduğumuzda bizden sarı saçlı gerçek boyutlu bir oyuncak bebek istedi. Annesi ona bir bebek almış fakat kendisi gerçek boyutlarda bir bebek istiyormuş. Bu güzel kızımızın dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Bugün gelen hediyesini vermek üzere Aysun'un ailesiyle iletişime geçtik. Aysun' un hastanemize gelip hediyesine kavuştuğundaki mutluluğunu hepimiz çok rahat görebiliyorduk. Onun bu kadar mutlu olmasına vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: