BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Kırıkkale TIP FAKÜLTESİ

1

Kırıkkale Logo

Detaylar:

Bugün 9 yaşında çok sempatik bir arkadaşımızla tanıştık. Kendisi Astım (alerjen madde ile temas sonrası oluşan nefes darlığı) tanısıyla hastanemizde bulunmaktadır. Odasına girdiğimizde çok sevdiğini söylediği transformers filmini izliyordu. Biz de ona katılıp bir süre filmi izleme şansını yakaladık. Ardından oyun odasına geçtik. Masanın üzerindeki jenga hemen dikkatimizi çekti. Miniğimiz daha önce bu oyunu oynadığını söyledi. Gerçekten hepimizden iyi oynadı oyunu. Bu sırada onunla sohbet etme şansını yakaladık. Kendisi robotları çok sevdiğini anlattı.  Hayal dünyası bir hayli geniş olan çocuğumuz hikaye okumayı çok sevdiğini söyledi. Büyüyünce cami imamı olmak istediğini söyleyen miniğimiz ayrıca bu küçük yaşında Kuran okumayı da öğrenmiş. Siz de bu miniğimizin dileği olan BEN10 Uzaylı Tasarım Stüdyosu oyuncağını alıp onun hayal gücünün gelişmesine yardımcı olmak istemez misiniz?

Robotlaru çok seven çocuğumuz  Ekrem hediyesini verdiğimizde çok mutlu oldu. Yeni oyuncağıyla oynamak için can atıyordu. Onun bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze teşekkür ederiz:)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: