BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yusuf Emir - Katip Çelebi TIP FAKÜLTESİ

1

Katip Çelebi Logo

Detaylar:

Bu yakışıklı beyefendinin  adı Yusuf ya da kendi deyimiyle Yutut :)  Kendisiyle tanışma fırsatına bugün Tepecik Hastanesinde eriştik. 5 yaşındaki bu miniğimiz ilk defa bu sene epilepsi krizi geçirmiş. Epilepsi, sİnir hücrelerinde meydana gelen bir tür aktivite bozukluğu. Doktor amcaları onu iyileştirmeye çalışıyor,  tedavisi devam ediyor. Görüp görebileceğiniz en hayat dolu, gözleri mutluluk saçan, baktıkça içinizi ısıtan çocuklardan biri. Bizimle hemen kaynaştı, biz ona masal okumaya gelmiştik ama o aldı kitapları elimizden işi devraldı, hayal gücüyle süsledi anlattıklarımızı. Onun enerjisi bize geçti biz de kendimizi sürekli gülümserken bulduk. Bizden de isteği ona okuduğumuz güzel hikayelerden birinin başkahramanı pinokyo :))

Sevimli miniğimiz Yusuf  hediyesine ulaştı. Onun için bir hayal gerçek oldu artık. Çok sevdiği kahramanlardan Pinokyo onun eline ne kadar da çok yakıştı... Ona bu güzel imkanı sunan, onu sevindiren gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: