BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mustafa - Katip Çelebi TIP FAKÜLTESİ

1
1

Katip Çelebi Logo

Detaylar:

Tarık yanına girdiğimizde bize heyecanlı gözlerle bakıyordu. Hastaneye daha yeni gelmiş olduğu çekingenliğinden belliydi.Bu çekingen ufaklığımız böbrek kanseri ve şu anda kemoterapi görüyor. İlk başlarda bu çekingenliği bizimle  oynamasına engel olsada bize hemen alışıp kaynaştıktan sonra keyifli oyunlar oynamaya başladık.Resimler çizdik ve onları güzelce boyadık. Tarık kıyafetleri çok seviyor ve bizden dileği de takım elbise ile ayakkabı.  

Sizde hediyesini ona ulaştırıp Tarık'ın yüzünü güldürmek istemez misiniz?

Tarık odasına girdiğimizde başta çekindi ama kıyafetlerini sırayla çıkartıp ona gösterince bize yanaşmaya başladı. Hemen ceketini giyip omuzlarını dik tutarak bize karizmatik duruşunu göstermeye çalıştı. Ayakkabılarını görünce daha da mutlu oldu ve alıp onları da giydi. Ayrı bir havaya bürünüp sert pozlar vermek istedi. Tarık’a neşe kaynağı olduğu için gönüllümüze teşekkür ederiz. Diğer dileklerde görüşmek üzere.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: