BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sultan - Katip Çelebi TIP FAKÜLTESİ

Katip Çelebi Logo

Detaylar:


Sultan, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Myastenia Gravis (Otoimmün bir sinir-kas hastalığı) tanısıyla tedavi görmekte olan 10 yaşında bir miniğimiz. Onun odasına ilk gittiğimizde biraz çekingen davrandı fakat oyun oynamak için geldiğimizi söyleyince bu çekingenliğini hemen üzerinden attı. İlk başta "Bil Bakalım Kim?" oyununu oynayacaktık fakat oyuncakta sıkıntı olduğundan oynayamadık. Bu şanssızlık bizi yıldırmadı ve hemen Monopoly oynamaya başladık. Neyse ki Sultan Monopoly oyununu da seviyormuş. Miniğimizle beraber çok güzel vakit geçirdik ve onu tanıdığımız için çok mutlu olduk.

Yanından ayrılırken "Bizden ne istersin, hangi hediye seni mutlu eder?" diye sorduk ve Barbie Bebek Evi istediğini söyledi. Bu tatlı miniğimizi mutlu etmek için dileğini yerine getirmek ister misiniz?


Minik kalpli sevimli Sultan'ımız hediyesine kavuştuğu günü iple çekiyormuş meğer. Çok sevinen küçüğümüze oyuncak bebek eviyle mutlu günler diliyor, ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze canı gönülden teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: