BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Nur Ebrar - Katip Çelebi TIP FAKÜLTESİ

1
1

Katip Çelebi Logo

Detaylar:

23 Nisan partimiz için hastanemize gittiğimizde tanışıyoruz güzel miniğimiz Nur Ebrar ile. Ebrar 6 yaşında ve zatürre tedavisi görüyor. Çok zeki ve sevimli miniğimizle sohbet ederken zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyoruz. Ebrar ilerde öğretmen olmak ve çocuklarla vakit geçirmek çok istiyor. Sohbetimiz sırasında pembe rengini çok sevdiğini balon oynamaktan ve abileriyle vakit geçirmekten çok mutlu olduğunu öğreniyoruz. Partimizi bitirme vakti gelince zor ayrılıyoruz akıllı miniğimizden. Bizden dileğini sorduğumuzda Frozen çizgi filmi Elsa ve Anna karakterli yeşil tişört istediğini söylüyor. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Güzel Ebrar’ımız dilediği hediyesine kavuşunca çok mutlu oldu. Miniğimizin dileğini yerine getirip onun gülümsemesine vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. İyilikle kalın :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: