BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mahmutcan - Katip Çelebi TIP FAKÜLTESİ

1
1

Katip Çelebi Logo

Detaylar:

Mahmutcan'la ilk tanıştığımızda bize çekingen davranmıştı. Konuşmak istemiyordu. Bizde peşini bırakmayıp bir daha geleceğimizi söyledik. Öyle de yaptık. Diğer ziyaretimizde bizi daha neşeli karşıladı. Biraz sohbet ettik. En sevdiği rengin kırmızı olduğunu öğrendik. Mahmutcan'ın gözünde bir kitle var (Orbital Rabdomiyosarkom). Bizden dileği ise akülü araba oldu. Mahmutcan 9 yaşında ve boyu ise yaşıtlarından biraz daha uzun gibi o yüzden biraz büyük bir araba istiyormuş. Sizde Mahmutcan'ın dileğini gerçekleştirip onun yüzünü güldürmek istemez misiniz?

Mahmutcan'a hediyesini teslim ettik nihayet. Evde arabasını açınca duyduğu mutluluğu ailesi bize anlata anlata bitiremedi. Zaten fotoğrafına bakınca biz de anladık ne demek istediklerini. Onu bu kadar mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. Başka dileklerde de görüşmeyi dileriz

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: