BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kaan - Katip Çelebi TIP FAKÜLTESİ

1
1

Katip Çelebi Logo

Detaylar:

Kaan ile tanışmak için odasına girdiğimizde kendisi çok neşeliydi.  Misafirleri ne kadar sevdiğini gördük. Kaan'ın genç yaşta nadir görülen bir hastalığı, Nörofibromatozis'i (Vücutta kahverengi lekelerle kendini gösteren bir sinir sistemi hastalığı) var ve şu anda kemoterapi görüyor. Kaan bizi güzelce karşılayıp bize kendi yaptığı ev maketlerini gösterdi. Hem çok yetenekli hem de çok geniş bir hayal gücüne sahip olduğu hemen anlaşılıyordu. Bu yeteneklerini mimarlıkta kullanacağını sansak da kendisi pilot olmak istiyormuş. Zorlukları karşısına alıp şimdiden bu yönde adımlar atmaya başlamış. Uçakların her şeyini çok seviyor ve fazlasıyla ilgileniyor. Bizden de RC model uçak istedi. Kaan'a bu hediyeyi alıp neşesine neşe katmak ister misiniz?

Kaan geldiğimizi görünce sevinip bizi her zamanki misafirperver tavrıyla karşıladı. Hediyesini getirdiğimizi görünce sevinci iki katına çıktı. Uçağın kumandasını alıp kurcalamaya başladı. Ve beş dakika içerisinde çoktan çözmüş uçağına odayı gezdiriyordu. Kaan’ı mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz. Yeni dileklerde görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: