BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Efecan - Katip Çelebi TIP FAKÜLTESİ

Katip Çelebi Logo

Detaylar:

Efecan 18 yaşında ve Ülseratif Kolit (Kalın bağırsakları tutan bir kolit) hastalığı sebebiyle tedavi görüyor. Biz bugün Efecan ile tanıştık sonra onunla biraz sohbet ettik. Yaşı bize yakın olduğu için anlaşmamız kolay oldu. Sohbetimiz sırasında Efecan'ın müzikle ilgilendiği öğrendik. Efecan bizlerden stüdyo tipi bir mikrofon istedi. Dileği gerçekleştirerek onun müzik sevgisine destek olabilirsiniz. 

Bugün Efecan'a hediyesi teslim edildi. Mutluluğu görülmeye değerdi. Ona bu güzel hediyeyi gönderip mutlu olmasını sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.:)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: