BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Cebrail - Katip Çelebi TIP FAKÜLTESİ

Katip Çelebi Logo

Detaylar:

Cebrail'le tanısmak için gittiğimizde bizi annesiyle birlikte karsiladi,güler yüzü odasindan çıkmamıza kadar sürdü. Güler yüzlü sevecen kardeşimizle sohbet etmek isterken başta cekingen davransa da sonradan alıştık konuşurken birbirimize.Sorduğumuzda annesine, ALL tanısı konduğunu söyledi.Konu dilek almaya geldiğinde heyecanlandığını farkettik tabi arkadaşımızın. Bize bahsettiği dileği ise herkesin çocukluk hayali olan bisikletti... bu güzel hayali gerceklestirmek ister misiniz? :)

Cebrail'i ziyaret etmeye gittiğimizde geldiği hediyesinden duyduğu keyfi görmemek mümkün değildi, bisiklet dileğinin gerçekleştiğini görmesi paha biçilemezdi onun için. Bize de o mutluluğu gözlerinde görmek ve bu dileği gerçekleştiren iyilik severlere sonsuz teşekkür etmek kalmıştı...

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: