BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ayşegül - Katip Çelebi TIP FAKÜLTESİ

Katip Çelebi Logo

Detaylar:

 Ayşegül bizi ilk andan itibaren sıcakkanlılığıyla etkiledi.Hayat dolu,çok neşeli bir kız. Rahatsızlığı kalp romatizması,hastanede yatış halinde ilaç tedavisi alıyor.Beraber oyunlar oynadık,birbirimize hikayeler anlattık.Algı gücü çok yüksek biri. Biz onu çok sevdik. Yanından ayrılırken dileğini sorduk ve pembe bir bisiklet istediğini söyledi. Onu mutlu etmeye ne dersiniz?


Ayşegül bisikletiyle buluşunca çok mutlu oldu.O mutlu olunca bizler de çok mutlu olduk.Ayşegül’ün yüzünde bu güzel gülümsemenin oluşmasını sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: