BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Abdurrahman - Katip Çelebi TIP FAKÜLTESİ

1

Katip Çelebi Logo

Detaylar:

Bugün Masal partisi yapmak için hastanemize gittiğimizde tanıştık Abdurrahman arkadaşımız ile. Odaya girdiğimiz anda sıcacık karşıladı bizleri.  Arkadaşımız Kronik Böbrek yetmezliği tanısı ile hastanemizin nefroloji servisinde yatıyor ve şuan diyaliz tedavisi alıyor. Birlikte sohbet ederken arkadaşımızın 12 yaşında çok yetenekli bir genç olduğunu öğrendik. Abdurrahman spora çok ilgili ve de çok yetenekli. Özellikle de futbolda. Sohbetimiz sırasında ayrıca arkadaşımızın da bizler gibi doktor olmayı hedeflediğini öğrendik ve çok sevindik. Ayrılma vakti yaklaşırken bizlerden dileğini sorduğumuzda ise tutkunu olduğu futbol için bir futbol topu istediğini söyledi. Siz de arkadaşımızın dileğini gerçekleştirip onun gülümsemesine ve başarısına ortak olmak ister misiniz?

Abdurrahman arkadaşımız hediyesini alınca çok mutlu oldu. Yeni futbol topuyla yeteneğini konuşturmaya devam ediyor. Arkadaşımızın dileğini gerçekleştirip onun gülümsemesine destek olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: