BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeynep - Karadeniz Teknik TIP FAKÜLTESİ

1

Karadeniz Teknik Logo

Detaylar:

Zeynep, sağlık meslek lisesi 2.sınıf öğrencisi ve bize okulu bitirince hemşire olmak istediğini söyledi.Yüzünden mesleğini çok sevdiği belli oluyordu.Karşımızda çok güler yüzlü, sevecen bir genç kızımız var ve önce bizi tanımak istedi.Kendimizden,mesleğimizden bahsettik.Yanında kuzeni kalıyordu o da Zeynep gibi lise öğrencisi ve birbirleriyle çok iyi anlaşıyorlar.Hastalığıyla ilgili olarak ise bulantısının geçmemesinden korkuyor çünkü bulantı onu bir süre zorlamış ve okul hayatını, sosyal hayatını etkilemiş.Yanımızda uno oyunu vardı ve ona oynamak isteyip istemediğini sorduğumuzda çok hevesli bir şekilde evet dedi ve sonrasında beraber uno oynadık.Çok keyifli vakit geçirdik.Biraz hayatından bahsedecek olursak ailesiyle beraber yaşıyor ve iki abisi var.Ona göre en büyük sorun evlerinde internet ve bilgisayarın olmaması.Bizden ne istersin diye sorduğumuzda fotoğraf çekilmeyi çok sevdiğini bu yüzden açık mavi renginde instax mini fotoğraf makinesi seti istediğini söyledi.Hediyesini dört gözle bekliyor genç kızımız. Siz de Zeynep'in dileğini gerçekleştirerek onun güzel gülümsemesinin daha da genişlemesine vesile olmak istemez misiniz?

Hediyemiz sonunda elimize ulaştı.Bizler de Zeynep ile iletişime geçerek hediyenin teslimini gerçekleştirdik.Zeynep hediyeyi görünce mutluluktan göz yaşlarını tutamadı.Biz de o mutluluğa aracı olduğumuz için çok mutlu olduk.Bize bol bol resim çekeceğini,makineyi elinden düşürmeyeceğini söyledi.Gönüllümüze iyi dileklerini ve teşekkürlerini de iletti.Biz de bu mutluluğa aracı olabilmemizi sağlayan gönüllümüze teşekkür ediyoruz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: