BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeynep - Karadeniz Teknik TIP FAKÜLTESİ

Karadeniz Teknik Logo

Detaylar:

Bugün hematoloji servisine ziyaretimizi gerçekleştirdik. Hemşirelerden öğrendiğimiz üzere Zeynep kimse ile konuşmuyor, oyunlara katılmıyormuş. Zeynep'in bir an olsun yalnız olmadığını hissettirmek için elimize oyunları alıp onunla sohbet etmek için odasına heyecanla girdik. Zeynep bizi çok güleryüzlü bir şekilde karşıladı ve söylenenin aksine onunla çok güzel sohbet ettik, jenga oynadık. Zeynep'e dileğini sorduğumuzda ise bize fotoğraf çekmeyi çok sevdiğini ve bu yüzden bir fotoğraf makinesine sahip olmak istediğini söyledi. Bu güzeller güzeli çocuğumuzun isteğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? İyilikle kalın :)

Zeynep'e hediyesini götürdüğümüzdeki mutluluğu görülmeye değerdi. Makineyi kurup ilk fotoğrafı beraber çektik. Onun mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: