BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yağız - Karadeniz Teknik TIP FAKÜLTESİ

1
1

Karadeniz Teknik Logo

Detaylar:

Bugün dünyalar yakışıklısı çocuğumuz Yağız'la tanışıyoruz. Yağız 9 yaşında ve ALL tedavisi görüyor. 3 yıl önce teşhis konulmuş fakat ayaklı ilaç tedavisi görüyor. Aslında Yağız bize kendisi mail atıyor ve Leyla'dan Sonra ailesi ile tanışmak istediğini söylüyor. Yağız o kadar sıcakkanlı ve konuşkan ki bizimle çok güzel sohbet ediyor. Koyu bir Beşiktaş taraftarı kendisi. Futbola da oldukça ilgili. Yanımızda götürdüğümüz futbolcu kartları çok hoşuna gitti hatta sözlü bile yaptı bizi kartlardan. Yeniliyoruz ama ağır bir yenilgi almadık neyse ki :) Yağızın dayısı polismiş ve o da çok ilgi duyuyormuş bu mesleğe bütün kötüleri yakalayabilecek bir polis olmak istiyormuş. Bütün düşmanlar korksun Yağızdan o çok güzel kalpli başarılı bir polis olacak :) sohbetimizden ve oynadığımız oyunlardan sonra ona dileğini soruyoruz ve bizim daha önce hiç adını duymadığımız ama kendisinde çeşitli koleksiyonları bile olan turuncu renkli Nerf-N.Strike Elite blasters/Nerf toys istiyor bizden. Onun bu dileğini gerçekleştirerek o muhteşem gülüşüne ortak olmak ister misiniz 

Günlerdir heyecanla bekleyen miniğimiz sonunda dileğine kavuşuyor :). Koleksiyonuna en çok istediği parçayı da katmış bulunuyor artık. Özellikle istediği tüfeği arayıp bulup gönderen gönüllümüze Yağız'ı mutlu ettiği icin cok tesekkür ediyoruz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: