BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Karadeniz Teknik TIP FAKÜLTESİ

Karadeniz Teknik Logo

Detaylar:

Soğuk ama güneşli bir sonbahar gününde üç yaşındaki tatlı mı tatlı miniğimizle tanışıyoruz. Ziyaretimizde bizimle beraber lego yapıyor, legoları dizerken sürekli daha yükseğe çıkmak istiyor. Belki ilerde çok yetenekli bir mimar olur. :) Miniğimiz lösemi hastası (bir tür kan hastalığı) ve hastanemizin hematoloji bölümünde tedavi görüyor. Hastanede daha iyi vakit geçirebilmesi için annesi elinden geleni yapıyor. Bu konuda en büyük yardımcısı oyuncaklar, özellikle de arabalar. :) Çünkü oyuncak arabaları çok seviyor. Şu sıralar ise iş makinelerine merak sarmış durumda. İş makinelerinin çalışması ona çok ilginç geliyor ve oyuncaklarıyla oynamayı çok istiyor. Bu nedenle miniğimiz şantiye seti oyuncaklarından istiyor. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Miniğimize hediyesini verdik, hediyesini heyecanla açıp hemen oynamaya başladı. Onu mutlu eden gönüllüsüne çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: