BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sümeyye Naz - Karadeniz Teknik TIP FAKÜLTESİ

1
1

Karadeniz Teknik Logo

Detaylar:

Tatlı bir heyecanla adölesan servisinin yolunu tutuyoruz. Bizi 11 yaşında tip1 diyabet tanısıyla hastanede yatan Sümeyye Naz'a yönlendiriyorlar. Sümeyye bizi yüzünde güller açarak karşılıyor. Sohbetimiz ilerledikçe onun ne kadar akıllı, tatlı dilli ve sevimli bir kız olduğunu anlayıp hayran oluyoruz. Birlikte uno oynamaya başlıyoruz, kaşla göz arasında elindeki kartları sınıflandırıp üzerlerine renklerini yazdığını görüyoruz bu durum bizi çok güldürüyor. Unoyu bitirdiğimizde scrabble oynamaya başlıyoruz. Başlarda ben bu oyunu anlamadım galiba oynayamıyorum diyen miniğimiz oyunu galibiyet ile tamamlıyor. Büyüyüce doktor olmak isteyen miniğimize dileğini sorduğumuzda bizden 'pembe deri ceket' istediğini söylüyor.

Siz de Sümeyye'nin dileğini yerine getirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Bugün günlerdir bizi arayıp hediyesinin ne zaman geleceğini soran meraklı miniğimiz Sümeyye Naz'ın deri ceketi elimize ulaşıyor ve biz de daha fazla bekletmeden teslim ediyoruz. Miniğimiz günlerdir heyecanla beklediği hediyesinin geldiğini öğrenince çok mutlu oluyor. Hemen deri ceketini giyip güzel oldum mu diye bize soruyor. :)

Miniğimizi hayali olan pembe deri ceketin içinde görmek bizi de çok mutlu ediyor. Gönüllümüze miniğimizi böylesine sevindirdiği için gönülden teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: