BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mevlüt - Karadeniz Teknik TIP FAKÜLTESİ

Karadeniz Teknik Logo

Detaylar:

  Büyük bir heyecanla 5 Kasım günü miniğimizle tanışmak üzere adölesan servisine gidiyoruz. 14 yaşında dünyalar tatlısı Mevlüt ile tanışıyoruz. Kronik böbrek yetersizliği tanısı ile hastanemizde misafir oluyor.
  Tanışırken başlarda biraz çekiniyor ve oyun oynamak istemiyor fakat tatlı bir sohbet eşliğinde onu ikna edip birlikte Uno oyununu oynamaya başladığımızda çok mutlu oluyor. Teknoloji kurdu Mevlüt'ün aynı zamanda Uno oyununda da çok iyi olduğunu bizi 6 kez yenmesi ile görüyoruz. İleride ne olmak istediğini sorduğumuzda  biraz düşünerek polis olmak istediğini söylüyor. Film izlemeyi ve oyun oynamayı çok seven Mevlüt'ün en çok Kemal Sunal filmlerini izlemeyi sevdiğini öğrendiğimizde çok şaşırıyoruz. Bizlere geldiğimiz için çok teşekkür ettiğini söylediğinde çok mutlu oluyoruz.

   Miniğimize dileğini sorduğumuzda ilk başlarda bize inanamıyor fakat sonrasında isteğinin kaliteli, mavi renkli uzaktan kumandalı bir helikopter olduğunu söylüyor.
Mevlüt'ün dileğinin gerçekleşmesini sağlayıp onun güzel yüzünün gülmesini ister misiniz ?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: