BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Gülşah - Karadeniz Teknik TIP FAKÜLTESİ

1

Karadeniz Teknik Logo

Detaylar:

Bugün güzel çocuğumuz ile tanıştık. Prensesimiz 13 yaşında, 7. Sınıf öğrencisi. Hastanemizde tedavi görüyor. Çocuğumuz bizi görünce çok seviniyor. Hastane ortamından bunaldığını hemen anlıyoruz. İlk önce velimize projemiz hakkında bilgi veriyoruz. Sonra yanımızda götürdüğümüz Jenga'yla oynamaya başlıyoruz. Oyun sırasında çocuğumuzu daha yakından tanımaya çalışıyoruz. O da ileride bizim gibi doktor olmak istediğini, fakat sanata da çok büyük bir ilgisi olduğunu, bu yüzden fikrinin her an degişebileceğini belirtiyor. Resim çizmeyi ve müziği çok seven çocuğumuz, öğretmenleri tarafından da bu yönde desteklendiğini söylüyor. Minik arkadaşımızın sanata yeteneği olduğunu anlıyoruz. 17 gündür hastanede tedavi gören çocuğumuz ve velisi 23 Nisan'da okulumuzda düzenlenen etkinlik icin bizlere çok teşekkür ediyor. Bu küçücük hastane odasında onların yüzünde ufak bir tebessüme vesile olabildiğimiz için çok mutlu oluyoruz :)

Dileğini sorduğumuzda miniğimiz hiç tereddüt etmeden yıllardır gitar çalma hayalinin olduğunu söylüyor. Sanatı bu denli sevdiğini, sohbetimiz sırasında dile getiren arkadaşımızın dileği bizi şaşırtmıyor. Çocuğumuza bir gitar sağlayarak, çalacağı şarkılarda yükselen bir nota olmak ister misiniz?

Hediye fakültemize ulaşır ulaşmaz velimizi aradık. Yakın zamanda fakültemize gelmeyeceklerini duyunca daha fazla bekletmeden evlerinin yolunu tuttuk. Elimizde paketle bizi gören çocuğumuzun gülümsemesi görülmeye değerdi. Prensesimizin tamamen iyileşip bize gitarıyla güzel parçalar çalacağı günü sabırsızlıkla bekliyor, bu mutluluğun kahramanı gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: