BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emirhan - Karadeniz Teknik TIP FAKÜLTESİ

1

Karadeniz Teknik Logo

Detaylar:

Bugün adölesan servisinde 11 yaşındaki Emirhan ile tanışıyoruz. Kendisi çok sevecen, sıcak bir çocuk. Emirhan'ın ailesine projemizden bahsettikten sonra oda arkadaşı Elif'i de aramıza katıp yanımızda getirdiğimiz uno kartlarıyla oynamaya başlıyoruz. Emirhan oyundaki başarısıyla bizi şaşırtmayı başarıyor. Çocuğumuza henüz bir hafta önce diyabet tanısı konulmuş. Hayallerine, ailesine dair uzunca bir sohbetten sonra kendisine dileğini soruyoruz. İleride makine mühendisi olmak isteyen Emirhan siz değerli gönüllülerimizden uzaktan kumandalı kameralı bir drone istiyor. Hayalleriyle birlikte gökyüzünde özgürce uçuracağı dileğini Emirhan’a siz hediye etmek ister misiniz?


Emirhan'ın hediyesi olan drone bize ulaştı. Emirhan'a hediyesini vermek üzere iletişime geçtiğimizde çok heyecanlı olduğunu ve merakla hediyesini beklediğini öğrendik. Hediyeyi teslim edeceğimiz gün biz de oldukça heyecanlıydık. Emirhan hediyesini görünce çok mutlu oldu. :) Hediyesini açtığındaysa nasıl kullanacağını ve uçuracağını çok iyi bildiğini farkettik. Teknolojiye bu kadar ilgili olan geleceğin makina mühendisi Emirhan'ın dileğini gerçekleştirerek hayallerini bu güzel drone ile gökyüzüne uçurtmasını sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: