BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emirhan - Karadeniz Teknik TIP FAKÜLTESİ

1
1

Karadeniz Teknik Logo

Detaylar:

 Bugün Adölesan servisimizde yakışıklımız Emirhan ile tanıştık. Tedavisi devam eden bu yüzden pek keyfi olmayan Emirhan bizi görünce yüzünde kocaman bi gülümseme belirdi. Velisine Leyladan Sonra hakkında bilgi verdikten sonra başladık Emirhanla sohbet edip oyun oynamaya. 15 yaşında olan çocuğumuz ilerde oyuncu olmak istediğini söyledi biz de güleryüzüne bu mesleği çok yakıştırdık. Tabu oynamada oldukça başarılı olan Emirhan bizi mağlup etse de hep beraber çok eğlendik. Hastanede fotoğraf çekinmek istemediğini söylediğinde en azından bize güzel bir fotoğrafını göndereceğinin sözünü aldık.

    Güzel vakit geçirdiğimiz Emirhan'a sıra dileğini sormaya geldiğinde bizden okulda da kullanabilceği ve uzun zamandır beğendiği üzerinde rakamlar olan sırt çantasını istediğini söyledi. Gözlerinin içi gülen Emirhan'a bu sırt çantasını alarak onu mutlu etmek istemez misiniz?

Hediye elimize ulaşır ulaşmaz aynı heyecanla Emirhan’ı aradık. Fakültemize geleceği günü öğrendikten sonra babasıyla iletişime geçtik. Hediyemizi teslim ettiğimizde Emirhan’ın yüzündeki mutluluk görülmeye değerdi. Çocuğumuzu gülümseten gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: