BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Berat - Karadeniz Teknik TIP FAKÜLTESİ

1

Karadeniz Teknik Logo

Detaylar:

Hematoloji servisine gittiğimizde minik arkadaşımız Berat ile tanıştık. Berat lösemi hastası olmasına rağmen kendisini hiç hastaymış gibi hissetmiyordu. Her an çok mutluydu ve içindeki heyecanı tüm içtenliğiyle yansıtıyordu. Kendisi her an gülümseyebilen, mutlu bir çocuk. Birlikte sayılar, hayvanlar ve renkler öğrenmeye çalıştık. Üstelik Berat daha 3yaş 8aylık olmasına rağmen sayıları, renkleri, hayvanları ve taşıtları bizden daha iyi tanıyabiliyordu:) Üstelik bunların hepsini kendi çabalarıyla öğrenmiş. Onun bu kadar zeki ve mutlu olmasi bizi çok duygulandırdı. Çok güzel vakit geçirdikten sonra kocaman sarılarak tekrar görüşmek üzere yanından ayrıldık. Dileğini sorduğumuzda ise kırpkızmızı bir akülü araba istediğini söyledi. Berat'ın dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna mutluluk katmak ister misiniz? 

Minik Berat'ımıza hediyesini getirdiğimizde gözlerinin içi güldü. Beraber koliyi açtık, arabasını kurduk, süslerini yapıştırdık. Çok büyük bir heyecan içerisinde arabasına binip hastanemizin oyun odasında gezmeye başladı. Berat'ı böylesine heyecanlandıran ona bu mutluluğu yaşatan gönğllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: